ul. Mickiewicza 12, 47-400 Racibórz
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 9:00-21:00
niedziela handlowa: 10:00-20:00
poniedziałek - sobota: 9:00-21:00
niedziela handlowa: 10:00-20:00

MOHITO: kolekcja Golden Autumn

MOHITO: kolekcja Golden Autumn

Pomiędzy beztroskim latem, a surową zimą, moda pokazuje swoje eleganckie oblicze. Kolekcja Golden Autumn to właśnie kwintesencja kobiecego, wielkomiejskiego szyku. Składają się na nią sylwetki, które idealnie sprawdzą się w sezonie przejściowym, od rana do wieczora. Co więcej, zachwycą doskonale przemyślaną formą, ekspresywną kolorystyką i fantazyjnymi akcentami!

Charakter kolekcji Golden Autumn budują kontrasty. Z jednej strony, dużo w niej odniesień do tradycyjnego krawiectwa i wpływów mody męskiej – widać to na przykładzie solidnych okryć o obszernych fasonach. A z drugiej strony, nie brakuje tu kobiecych i niezwykłych detali. Bluzki czy sukienki z lekkich tkanin miękko otulają ciało, a zjawiskowa kokarda pod szyją czy rozcięcie na plecach powoduje efekt wow!

MOHITO proponuje też eksperymenty z różnymi fasonami i długościami. Krótka spódniczka odsłaniająca nogi z powodzeniem może być zestawiona z „zabudowaną” bluzką na długi rękaw. Z kolei wygodna stylizacja z oversizową, swetrową sukienką nabierze zmysłowego charakteru, gdy dobierze się do niej ultra wysokie kozaki na szpilce.

Co najciekawsze w kolekcji, to kolorystyczne odwołanie do złotej jesieni. W palecie Golden Autumn wyróżniają się promienne, optymistyczne barwy – żółty, pomarańczowy czy śliwkowy. Te ciepłe, nasycone akcenty uzupełnione są neutralną paletą szarości, złamanych bieli i odcieni nude. Do tego nie brakuje przyjemnych w dotyku tekstur czy wysmakowanych printów takich jak klasyczna kratka.

MOHITO pokazuje, że jesienią, warto zadbać o pragmatyczne stylizacje, a przy tym można wyglądać zjawiskowo i seksownie!

Start typing and press Enter to search