ul. Mickiewicza 12, 47-400 Racibórz
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 9:00-21:00
niedziela handlowa: 10:00-20:00
poniedziałek - sobota: 9:00-21:00
niedziela handlowa: 10:00-20:00

MOHITO: kolekcja Christmas Tale

MOHITO: kolekcja Christmas Tale

Niecodzienne, pamiętne chwile z bliskimi warte są eleganckiej oprawy. Najnowsza kolekcja MOHITO łączy w sobie odświętny i wytworny charakter z nowoczesnym spojrzeniem na styl. Jest stworzona dla zjawiskowej kobiety, która pragnie zaznaczyć swoją obecność, czy to wychodząc na pełną wrażeń imprezę z przyjaciółmi, czy też ciesząc się ciepłem rodzinnego spotkania.

Nastrój uchwycony w kolekcji jest pełen przepychu, ale i wyrafinowany. Każda ze stylizacji zwraca uwagę. Monochromatyczne garnitury – bordowy z aksamitu lub czarny pokryty cekinami – to zjawiskowe, wręcz imprezowe total looki. Z kolei sukienki maxi albo komplet (spodnie i bluzka z długimi rękawami) są bardzo kobiece dzięki koronce, a zarazem doskonałe na wieczorowe okazje dzięki czerni. W tej kolekcji nawet delikatne bufki czy falbany nabierają wytwornego sznytu, zdobiąc bluzki i sukienki o zmysłowych krojach.

Kolekcję uzupełniają różowe, pastelowe akcenty – koszulowa bluzka, sweter z falbanami czy płaszcz teddy. W zestawieniu z bordowymi aksamitnymi spodniami lub spódnicą tworzą wyważoną, ale utrzymaną w ciekawej kolorystyce stylizację.

Ważną cześć kolekcji stanowią wreszcie dodatki. Szczególnie wyraziste są bogato
zdobione torebki, które będą świetnym tematem do rozmów. Z kolei szpilki ze szpiczastym noskiem i wiązaniem wokół kostki pięknie wydłużają nogi, a przede wszystkim dodają klasy całej stylizacji.

Start typing and press Enter to search