ul. Mickiewicza 12, 47-400 Racibórz
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 9:00-21:00
niedziela handlowa: 10:00-20:00
poniedziałek - sobota: 9:00-21:00
niedziela handlowa: 10:00-20:00

Crazy Bubble Oryginalna Bubble Tea

Crazy Bubble Oryginalna Bubble Tea to wyśmienity napój powstały na południu Tajwanu w mieście Tainan w latach 80 ub. wieku. Przygotowywany zawsze na świeżo, na bazie prawdziwej liściastej herbaty (zielonej jaśminowej lub czarnej cejlońskiej) z dodatkami soków owocowych i lodu.

Nieodzownym uzupełnieniem Crazy Bubble Tea są oryginalne tajwańskie dodatki w postaci perełek tapioki, kulek popping boba lub owocowego toppingu. Spróbuj naszych receptur lub skomponuj swoją własną mieszankę smaków i rozkoszuj się oryginalnym napojem.

Crazy Bubble to miejsce, gdzie możesz skosztować napojów kawowych i mlecznych, zmrożonych shake'ów i sorbetów, które zaspokoją pragnienie każdego klienta. To wszystko w rozbudowanej gamie smaków od tradycyjnej truskawki, jabłka po egzotyczne liczi i mango. Crazy Bubble w każdym sezonie proponuje limitowaną edycję napojów. Latem dające maksymalne orzeźwienie, zimą rozgrzewające o aromatycznych zapachach. Nie czekaj! Zabierz swoich przyjaciół, rodzinę, wybieraj, mieszaj, kosztuj, baw się!

Udostępnij informację
Piętro / lokalizacja
Poziom -1 / lokal 8
Strona WWW
Facebook
Na planie

Start typing and press Enter to search