Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Apart

Początki firmy sięgają roku 1977, kiedy to Adam Rączyński założył warsztat jubilerski. W roku 1983 do Adama Rączyńskiego dołączył jego brat, Piotr. Wtedy też powstała nazwa APART - z połączenia pierwszych liter imion właścicieli: Adama i Piotra Rączyńskich z oznaczającym w wielu językach sztukę słowem art.

Twarz marki APART - Anja Rubik

Biżuteria

W odpowiedzi na indywidualną potrzebę przygotowujemy dedykowaną ofertę na bazie katalogu zegarków i biżuterii dostępnych w sieci salonów Apart.

Zegarki

Zegarek potrafi wiele powiedzieć o osobie, która go nosi. Jest elementem uzupełniającym jej wizerunek. Również firma czy instytucja ofiarująca zegarek będzie postrzegana przez pryzmat tego dodatku.

Biżuteria na miarę

Biżuteria projektowana na specjalne zamówienie klienta pozwala w niezwykle elegancki sposób podkreślić unikalność firmy, marki, wydarzenia.

Projekty indywidualne

Są okazje, które wymagają wyjątkowej oprawy. Ich rangę z pewnością podniosą specjalnie zaprojektowane i wykonane statuetki czy odznaczenia.

W sprzedaży bogaty asortymment: diamentów, wyrobów ze złota i srebra, kolekcje jubilerski, obrączki, biżuteria męska, zegarki oraz akcesoria.

Lokalizacja: 
13
Piętro: 
0
Telefon: 
32 755 11 07