Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Złote Walentynki z Naszym Raciborzem i Galerią Młyńską - finał

14 lutego w Galerii Młyńskiej można było wykonać sobie walentynkową sesję fotograficzną w specjalnej fotobudce. Do konkursu zgłoszono ponad 30 fotografii spośród których jury w składzie Jasiewicz Bogdan z Galerii młyńskiej oraz Grzegorz Wawoczny z redakcji Nasz Racibórz wybrali 12 finałowych sesji fotograficznych. Wybór był niesłychanie trudny mówi Bogdan Jasiewicz z Galerii Młyńskiej, niektóre zdjęcia musieliśmy odrzucić ze względu na brak przebrania, trafiły się również takie które nie spełniały warunków regulaminu. Finalnie postanowiliśmy do ostatniego etapu zakwalifikować 12 zdjęć.

Od dziś do czwartku 19 lutego do godziny 18:00 na portalu Nasz Racibórz można oddawać głosy na zdjęcia które według czytelników powinny otrzymać nagrody. Przypomnijmy do wygrania są złote zawieszki – serduszka z salonu APART.

Ogłoszenie wyników w piątek w godzinach przedpołudniowych na portalu Nasz Racibórz oraz na stronie www.galeria-mlynska.pl. Z wygranymi skontaktujemy się telefonicznie w celu przekazania nagród.

Zapraszamy do głosowania na wybrane fotografie