Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Złote walentynki z Galerią Młyńską oraz Naszym Raciborzem

Walentynki kojarzą nam się z zakochanymi parami, serduszkami, bukietami róż oraz miłosnymi wyznaniami. W ten dzień kina kuszą romantycznymi filmami, restauracje zapraszają na specjalne kolacje "we dwoje" a popularne raciborskie romantyczne zakątki mocniej tętnią życiem. Czy w centrach handlowych kojarzonych z zakupami, promocjami, rabatami można ten dzień przeżyć inaczej? Wydaje się, że w Galerii Młyńskiej" znaleziono na to receptę.

W tym roku, 14 lutego Galeria Młyńska wraz z tygodnikiem Nasz Racibórz postanowiło potraktować sprawy sercowe na serio jak i z przymrużeniem oka.

W godzinach od 10 do 14 na pasażu obok salonu Kolporter zostanie ustawiona specjalna Walentynkowa fotobudka, w której wszyscy bezpłatnie będą mogli wykonać wesołe zdjęcia z przebraniem – mówi Bogdan Jasiewicz z działu marketingu. Wykonując takie zdjęcie będziemy mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są złote serduszka z salonu APART.

Z wszystkich zdjęć zgłoszonych do konkursu zostanie wybranych 10 fotografii które wezmą udział w głosowaniu na portalu Nasz Racibórz. Trzy zdjęcia, które do czwartku 19 lutego będą miały największą liczbą głosów wygrywają nagrody. Zabawa jest prowadzona z przymrużeniem oka ale przygotowane nagrody są już jak bardziej na serio, tak jak i przygotowane prmocje walentynkowe najemców Galerii Młyńskiej – dodaje Jasiewicz. | Regulamin akcji