Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Wygraj wycieczkę do Egiptu dla dwojga

Wystarczy zrobić zakupy za kwotę 20 zł w jednym z salonów w Galerii Młyńskiej w okresie od 19 września do 17 października aby mieć szansę jeszcze raz w tym roku wyjechać na fantastyczne wakacje. Ponadto, co tydzień losujemy atrakcyjne upominki markowych salonów Galerii: 4F Sport Performance, Logoshop, Funk’n’Soul oraz Viver.

Wpis zaktualizowano:

Konkurs wciąż trwa...

Wielki konkurs Galerii Młyńskiej w dalszym ciągu trwa. Za nami już dwa losowania: pierwszą nagrodę - bon o wartości 150 zł na zakupy w salonie Logoshop wygrała Pani Dorota Bialik, drugą - namiot ufundowany przez salon 4F Sport Performance - Pani Agnieszka Kędzierska. Serdecznie gratulujemy! W kolejnych losowaniach do wygrania zestawy akcesoriów sportowych salonu Viver, zestawy odzieży Funk'n'Soul oraz oczywiście nagroda główna - dwuosobowa wycieczka do GORĄCEGO EGIPTU!

Wpis zaktualizowano:

Zwycięzcy konkursu "Wygraj wycieczkę do Egiptu"

Wielki konkurs Galerii Młyńskiej został zakończony. Mamy przyjemność zaprezentować wyniki i przedstawić zwycięzców. Nagrodę główną – tygodniową wycieczkę dla dwóch osób do gorącego Egiptu wygrała Pani Anna Bartela.

Dodatkowe nagrody wygrali:

  • bon o wartości 150 zł na zakupy w salonie Logoshop wygrała Pani Dorota Bialik
  • namiot ufundowany przez salon 4F Sport Performance - Pani Agnieszka Kędzierska
  • zestaw odzieży z salonu Funk’n’Soul – Pani Justyna Krukowska
  • zestawy akcesoriów sportowych z salonu Viver Sport – Pan Krystian Mazurek, Pan Tadeusz Pietrzyk oraz Pani Irena Kutka.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Skrócony regulamin konkursu:

1. Do udziału w konkursie upoważniają jednorazowe zakupy w Galerii Młyńskiej na kwotę minimum 20 zł w czasie trwania konkursu. Zakupy na niższe kwoty nie sumują się.

2. Konkurs trwa od 19 września 2008 do 17 października 2008.

3. Uczestnicy konkursu po dokonaniu zakupów powinni zgłosić się do punktu Multiserwis na poziomie -1 Galerii Młyńskiej, który bezpłatnie wykona kserokopię paragonu potwierdzającego zakup i podstempluje oryginalny paragon i kserokopię.

4. Wypełnione kupony wraz z podstemplowaną kserokopią paragonu należy wrzucić do urny w Galerii Młyńskiej znajdującej się przy punkcie Multiserwis.

5. Kupony bez dołączonej podstemplowanej kserokopii paragonu jak również niekompletnie wypełnione są nieważne.

6. Losowanie kuponów: 17 października – nagroda główna oraz 26 września, 3, 10 i 17 października – upominki salonów Galerii Młyńskiej.

7. Nagroda główna: tygodniowa wycieczka do Egiptu dla dwóch osób.

8. W losowaniu udział wezmą wszystkie prawidłowo wypełnione kupony, a osoba wylosowana musi telefonicznie odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe zadane przez prowadzącego losowanie kuponów.

9. Warunkiem otrzymania nagrody jest zachowanie i okazanie oryginalnego paragonu.

10. Warunkiem udziału w konkursie jest postępowanie zgodnie z regulaminem konkursu.

11. Uczestnikiem konkursu może być tylko osoba pełnoletnia. Z konkursu wyłączeni są pracownicy organizatora, członkowie ich rodzin, a także pracownicy salonów w Galerii Młyńskiej.