Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Wielkie otwarcie Galerii Młyńskiej

W dniu Wielkiego Otwarcia Galerii Młyńskiej przygotowaliśmy liczne warsztaty, dzięki którym w miłej i rodzinnej atmosferze klienci spędzą czas i zdobędą nowe umiejętności.

  • KURS TAŃCA - prowadzony przez tancerkę Tańca z Gwiazdami - Ewę Szabatin - tańce latynoamerykańskie i klasyczne.
  • WARSZTATY PROJEKTOWANIA BIŻUTERII - wyjątkowe zajęcia, podczas których nabywa się nową umiejętność wydobywania piękna i nadawania nowych kształtów metalom takim jak srebro, złoto, miedź, mosiądz poprzez ich obrabianie - rzeźbienie, polerowanie, oksydowanie i ozdabianie kamieniami i emalią. Stworzenie oryginalnego, jedynego na świecie kompletu biżuterii to wielka radość i satysfakcja!
  • KURS MAKIJAŻU I STYLIZACJI - prowadzony przez doświadczoną wizażystkę, która zainteresowane osoby zapozna z definicją makijażu, omówi (na przykładach) jaki rodzaj makijażu pasuje do danego typu urody, pokaże jak stworzyć iluzje "promiennej cery", jak tuszować niedoskonałości urody i podkreślać atuty odpowiednim makijażem.
  • KURS GOTOWANIA - kurs i pokaz gotowania prowadzony przez znanego kucharza Karola Okrasę i jego asystenta. Okrasa zaprezentuje jak zamienić nieprzyjemny obowiązek, jakim dla niektórych jest gotowanie, w zabawę i przyjemność. Ponadto po zakończeniu gotowania odbędzie się degustacja przygotowanych potraw.
  • ZAJĘCIA DLA DZIECI - Malowanie wspólnego plakatu przez wszystkie dzieci, prezent dla mamy, taty, siostry i brata - własnoręcznie wykonywane prezenciki różnymi technikami: malowanie pisakami, farbkami, wyklejanki, zdobienia, konkursy plastyczne, wykonywanie zakładek do książek, broszek, korali, warsztaty orgiami, wykonywanie słodkiej biżuterii, malowanie buziek, malowanie farbami, lepienie z modeliny i plasteliny, masy solnej, gry i zabawy i wiele innych.

Wpis zaktualizowano

Nagrodę Główną – samochód Ford Fiesta – wygrała Pani Anna Kielusiak.
Nagroda w postaci bonu na zakupy w Galerii Młyńskiej na kwotę 1000 zł przypadła Pani Anicie Komar, natomiast bon na kwotę 500 zł otrzymał Pan Rafał Schwan.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!