Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Wydarzenia

Rozkwitamy na wiosnę - nowe kolekcje

Coraz dłuższe i cieplejsze dni zwiastują zbilżającą się wiosnę. Tegoroczna wiosna na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie. W sklepach Galerii Młyńskiej pojawiły się już nowe kolekcje. To idealny moment na odświeżenie garderoby, aby móc ROZKWITNĄĆ NA WIOSNĘ.

Zimowe wyprzedaże

Zapraszamy na zimowe wyprzedaże do Galerii Młyńskiej!

Kolekcje jesień-zima 2018/2019 oraz kosmetyki można kupić w promocyjnych cenach. Wysokość rabatów przygotowanych przez sklepy sięga 50%!

Informacje o bieżących promocjach dostępne w zakładce PROMOCJE

Kreatywne Mikołajki w Galerii Młyńskiej!

Spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego świtą, dekorowanie czekoladowych mikołajkowych figurek oraz pamiątkowe zdjęcia w Mikołajowym fotokąciku – to przedsmak świąt, jaki czekać będzie na wszystkich gości Galerii Młyńskiej już 8 grudnia (sobota).

Coraz wyraźniej czuć świąteczną atmosferę. Wypełni ona również Galerię Młyńską, gdzie 8 grudnia odbędą się mikołajkowe atrakcje dla mniejszych i większych miłośników świątecznej atmosfery.

Apetyt na letnie zniżki

Lato coraz bliżej, a wraz z nim słońce, wysokie temperatury oraz okres cenowych zniżek w Galerii Młyńskiej. Sklepy prześcigają się w zniżkowych ofertach i kuszą stylizacjami w przystępnych cenach. Ze szczegółami ofert wyprzedażowych można się zapoznać w zakładce PROMOCJE.

Nowe wiosenne kolekcje

Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią słońce i wyższe temperatury. To idealny czas na odświeżenie garderoby i postawienie na lżejsze stylizacje. Chowamy zimowe palta i zapraszamy na zakupy do sklepów Galerii Młyńskiej, w których królują już nowe kolekcje.

Rozgrzewające zniżki - winter sale

Na prawdziwe szaleństwo wyprzedaży nie trzeba już dłużej czekać. Sezon zimowych wyprzedaży w Galerii Młyńskiej w Raciborzu oficjalnie się rozpoczął. Sklepy rozpoczęły wielkie wietrzenie magazynów, a obniżki sięgają nawet - 70% ceny.

Mikołajkowy fotokącik - zdjęcia do pobrania z dnia 7 grudnia

Zapraszamy do Mikołajkowego fotokącika na bezpłatne profesjonalne fotografie pamiątkowe z Mikołajem.

Zdjęcia do pobrania w wersji do druku po kliknięciu na wybranym zdjęciu pojawi się pasek z 3 ikonami w prawym rogu. Wybieramy ikonkę środkową - otwórz w nowym oknie. Po otwarciu zdjęcia w nowym oknie przeglądarki wybieramy naciskamy prawy klawisz myszy na zdjęciu i wybieramy opcję zapisz obraz jako.

Strony