Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Jarmark produktów regionalnych w Galerii Młyńskiej

W Galerii Młyńskiej po raz pierwszy w tym roku odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych. W dniach od 5 do 7 marca na pasażach będzie zasmakować m.in. wędlin wykonanych w sposób tradycyjny od jednego z najlepszych producentów – Chaty Podlaskiej. Obok wędlin nie może zabraknąć ekologicznej i zdrowej żywności: serów regionalnych, chlebów na zakwasie czy też owoców z całego świata. Uzupełnieniem jarmarku będą produkty rękodzieła jak biżuteria czy też piękne serwety.

W tym roku jest to pierwszy jarmark tego typu w Galerii Młyńskiej – mówi Bogdan Jasiewicz z działu marketingu. Jarmark zbiega się ze zbliżającym dniem kobiet, a co za tym idzie odwiedzając galerię, będzie można zakupić oryginalne prezenty rękodzieła, czy też ręcznie robionej biżuterii. Każda Pani Domu, z pewnością doceni walory regionalnych, zdrowych i ekologicznych produktów, jakie w tych dniach pojawia się w sprzedaży w Galerii Młyńskiej. Poza jarmarkiem nie zabraknie również ofert promocyjnych naszych najemców.

Jarmark produktów regionalnych i rękodzieła, atrakcyjne promocje na Dzień Kobiet – zdecydowanie warto w dniach 5-7 marca odwiedzić Galerię Młyńską.