Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

Grudzień pełen szalonych atrakcji

Grudzień to czas mikołajkowych prezentów, radosnej atmosfery, świątecznego klimatu oraz zakupów. Galeria Młyńska zaprasza wszystkich na wspólną zabawę podczas grudniowych atrakcji.

6. grudnia wszystkich odwiedzających Galerię Młyńską będzie czekała mikołajkowa słodka niespodzianka, a także po raz pierwszy w Raciborzu – studio fotograficzne Foto Magic pozwalające wykreować najbardziej magiczne zdjęcia.

Któż z nas nie marzył aby mieć fantastyczne zdjęcie ze słoniem, na szczycie niedostępnej góry albo w cudownej bajkowej scenerii? Teraz będzie mógł spełnić marzenie i otrzymać takie zdjęcie bezpłatnie. Foto Magic będzie dostępny w Galerii Młyńskiej do 9 grudnia na poziomie - 1.

Ponadto dla dzieci przygotowano „Elfowe weekendy” czyli zabawy prowadzone przez aktorów z krakowskiego teatru dla dzieci. Przez kolejne weekendy 8-9, 15-16 oraz 22-23 grudnia na dzieci czeka mnóstwo zabawy, malowania, dekorowania pierników, zdobienia choinek i konkursów z nagrodami. Zabawy z dziećmi będą prowadzone w soboty w godzinach 14 do 19 a w niedzielę od 12 do 16.

Na tym moc grudniowych atrakcji się nie kończy, ponieważ nie mogło zabraknąć magicznego korowodu św Mikołaja który, jak co roku, podróżując ulicami Raciborza przywozi wszystkich chętnych do Galerii Młyńskiej. W grudniu nie będziemy się nudzić w Galerii Młyńskiej.