Start

Godziny otwarcia: poniedzialek-sobota: 9:00-21:00 | niedziela: 10:00-20:00

ul. Adama Mickiewicza 12, Racibórz

6 milionowy klient Galerii Młyńskiej

22 września, Galerię Młyńską w Raciborzu przy ul. Mickiewicza odwiedził 6-milionowy klient. Prezent i niespodzianki powędrowały do mieszkanki Turzy. Pojawiła się w Galerii Młyńskiej o 16.00. Przyszła na zakupy do salonu Reserved

Cieszy fakt, że mieszkańcy miasta oraz sąsiadujących miejscowości chętnie wybierają naszą galerię jako miejsce swoich zakupów – mówi Bogdan Jasiewicz z działu marketingu.

Galeria Młyńska należy do CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management. Spółka oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 17 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe nieruchomości typu „stand-alone”.

Obecnie posiadamy w Raciborzu najlepszą ofertę modową, a po zakupy markowych rzeczy nie trzeba jechać do większych miast - dodaje Bogdan Jasiewicz. Swojego zaskoczenia prezentem nie kryły również klientki, dla których zakupy w salonie Reserved okazały się niezwykle szczęśliwe.